Serkan Aydın | Özel SRK Polikliniği
Özel SRK Polikliniği
15351
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15351,bridge-core-1.0.6,gllr_bridgelanding.qodeinteractive.com,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Özel SRK Polikliniği

2018 yılından bu yana faaliyet gösteren Özel SRK Polikliniği Sağlık Bakanlığından onaylı ruhsatnamesi ile saç ekimi ve medikal estetik alanlarında hizmet vermektedir.

8 yıllık tecrübesi ve kişiye özel saç çizgisi uygulamaları ile güvenilir hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Özel SRK Polikliniği VİP transfer ve 5 yıldızlı otel konaklamalarıyla danışanın gelişinden ayrılışınıza kadar tüm hizmetleri sunar.

Yaptığı başarılı işlemler ve SRKLİNE Saç Ekimi Tekniği ile yabancı hastaların yoğunlukla tercih ettiği bir klinik olup Sağlık Bakanlığı onaylı ‘’Sağlık Turizmi Yetki Belgesine’’ sahiptir.

Klinik Medikal Direktörü Serkan Aydın koordinasyonunda SRKLİNE ACADEMİ ile yabancı ülkelerde bu mesleği yapan sağlık uzmanlarına üniversite onaylı sertifikalı eğitimler verilmektedir.

 

Özel SRK Polikliniği açıldığı tarihten bu yana 100 bin kişinin saç ekimi tedavisini gerçekleştirmiş. Medya da tanınan kişiliği ve Türkiye’de saç ekimi sektörünün gelişmesinde öncülüğü ile Serkan Aydın marka haline gelmiş, ulusal ve uluslararası birçok ünlünün tercihi olmuştur.