Serkan Aydın | Serkan Aydın Kimdir?
Serkan Aydın Kimdir?
15343
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15343,bridge-core-1.0.6,gllr_bridgelanding.qodeinteractive.com,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Serkan Aydın Kimdir?

Acil tıp teknisyenliğini bitirdikten sonra uzun ambulans ekiplerinde görev alan Serkan Aydın, girişimci yetenekleri, kişiliği ve SRKLİNE saç ekimi tekniği ile saç ekimi sektörünün öncüsüdür. Bu teknik ile saç ekimi uygulamalarına imzasını atmış, ulusal ve uluslararası alanda saç ekiminde Dünya lideri olmayı başarmıştır.

2015 yılından beri faaliyet gösteren Özel SRK polikliniğini kurmuş, sağlık turizmi alanında yabancıların “saç ekimi merkezi” haline gelmiştir.

 

Türkiye ve Avrupa’da 100 bine yakın kişiye özel srkline tekniği ile saç ekimi tedavisi uygulamıştır.

 

Dünyaca ünlü şarkıcı Acon ve milli futbolcumuz Emre Mor da dahil olmak üzere ulusal ve uluslararası birçok ünlü ve futbolcunun saç ekimini gerçekleştirmiş olan Serkan Aydın, medyada tanınan ve en çok tercih edilen saç ekimi uzmanıdır.